ds_banner_04.png

Ostatní

Tyto stránky sponzoruje:

Pomáhají nám:

CIDESA a.s.Jaroslav Tupy Švédsko

www.siconet.czSbor dobrovolných hasičů Sázava


Manželé Stychovi, Benešov

Radim a Lubor Hauptmannovi, Praha

Divadelní soubor Jiřího Voskovce SázavaJindřiška Orlichová

Vítejte na stránkách spolku Dětské srdíčko určených rodičům a jejich dětem postiženým srdeční vadou
účet pro Vaši pomoc:   233856424 / 0300 (více v záložce O spolku)

Anežka žádá rodiče o spolupráci. Výsledkem bude publikace, která může velmi pomoci:


Dobrý den,

jmenuji se Anežka Kopecká, jsem studentkou Gymnázia v Litomyšli a účastním soutěže Festival vědy a techniky pro děti a mládež. Přihlásila jsem se s projektem Dětské srdce, který se zabývá vlivem srdečních vad dětí na jejich běžný život a již jsem se probojovala do národního kola.

Můj projekt se zabývá vlivy na např.: nemocnost, chození do školky, začlenění do kolektivu, kojení, přírůstky na váze atd. Mým cílem je shromáždit zkušenosti lidí, které jsou podle mě žádané a potřebné, zatím jsem začala s problémy, které vada způsobuje do budoucna bych ráda pokračovala i s tím, jak lidé tyto problémy prakticky řešili.

Já sama mám srdeční vadu a proto mě zajímalo jak působí srdeční vada na jiné. Úspěšně jsem kontaktovala několik rodičů, a někteří byli tak laskaví, že souhlasili a odpovídají na mé dotazy. Bohužel jejich počet není velký a já bych ráda získala více informací, proto pokud byste byli ochotni přidat se k této skupince rodičů (většina z nich je registrována v databázi), kontaktujte mě na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Projekt potrvá ještě jeden rok, skoro jeden rok má již za sebou. Výsledkem bude mnoho shromážděných zkušeností, které budou pomáhat dále.

Děkuji